WhatsApp ile iletişime geç!
Molly Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 2 kg

Molly Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 2 kg

0 yorum 2 satıldı. Sadece 8 adet kaldı
349,00TL 389,00TL -10%
Marka:
Ürün Kodu: emsemolysomon
Stok Durumu: 8
Bakıldı 2001 times

Açıklamalar

Molly RENAL CARE Light & Sterilised Hypo-Allergenic Adult Salmon Cat Food Kısırlaştırılmış Somonlu Böbrek Hassasiyeti Yetişkin Kuru Kedi Maması 2Kg

Molly Light Sterilised; kilolu ve/veya kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizin Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir mamada tüm temel besinleri sunacak şekilde dikkatle dengelenmiş protein ve yağ seviyelerini içerir.

Molly Light Sterilised, lezzetli besinler ile sağlıklı bir süreçte kedinizin ideal kilolarına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı Vücut Kondisyonu, İdeal Kilo ve Güçlü Kas Yapısı İçeriğindeki yüksek kaliteli hayvansal proteinler içerir. L-Carnitine ve Vitamin A ile ideal kilonun korunması için organizmada yağın enerjiye dönüşümünü destekler ve kas hücrelerinin sağlıklı oluşumuna yardımcı olur.

Sağlıklı Sindirim Sistemi Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Light Sterilised maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur. Sağlıklı Bağışıklık Sistemi Molly Light Sterilised içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

Deri ve Tüy Sağlığı Molly Light Sterilısed, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş. Omega-6, Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş içeriğe sahiptir. Dengeli Vitamin ve Mineraller Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. Temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

Tüy Yumağı Atımı Sindirim sisteminin bozulmasına sebep olan tüy yumaklarının dengelenmiş besinsel lif içeriği ile çözülerek, kolayca atılmasına yardımcı olur. Görme ve Kalp Sağlığı Sinir sisteminin, kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.

İçindekiler:

Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Bezelye, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Molly Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 2 kg

Molly Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 2 kg

349,00TL 389,00TL