WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

G&b Kıl Yoğunlaştırıcı Pet Şampuan 5 Lt

(0)
1.887,86TL

Kedi ve Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla petlnlzl yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Tüm türlerde..

Hızlı Bak

G&b Pet Kolay Tarama Spreyi 370 Ml

(0)
139,13TL

Petinizin tüylerinin kolay taranmasına yardımcı olur. Kullanım: Kullanmadan önce birkaç kez sallayınız. Spreyi petinizin topaklaşan tüylerine 20 cm uzaklıktan sıkınız. Hafif hareketlerle ve bastırmadan topaklaşmış tüyleri tarayınız. Spreyi kullandıktan sonra durulama yapmanız gerekmez. Tüm türlerde kullanılabilir. Uyarı: Haricen kullanılır. Beklenm..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Cavalier K.c. 1 Lt

(0)
491,14TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak İyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Cavalier King Char..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Cavalier K.c. 370 Ml

(0)
219,38TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak İyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Cavalier King Char..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Maltese 1 Lt

(0)
491,14TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız.  Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Maltese cinsi içi..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Poodle 1 Lt

(0)
558,23TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Poodle cinsi için ..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Poodle 370 Ml

(0)
234,04TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Poodle cinsi için ..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Shıh Tzu 1 Lt

(0)
513,49TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Shih Tzu cinsi içi..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Shıh Tzu 370 Ml

(0)
227,63TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Shih Tzu cinsi içi..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Yavru Köpek 1 Lt

(0)
528,41TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Tüm türlerde kulla..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Yavru Köpek 370 Ml

(0)
234,04TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Tüm türlerde kulla..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Yorkshire 1 Lt

(0)
491,14TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Yorkshire cinsi iç..

Hızlı Bak

G&b Pet Şampuan Yorkshire 370 Ml

(0)
234,04TL

Köpeğinizin deri ve tüylerinde temizlik sağlayarak ferah bir koku verir. Kullanım: Uygun sıcaklıkta suyla köpeğinizi yıkayınız. Kısa tüyler için, daha az şampuan kullanınız. Gözlerine ve ağzına dikkat ederek şampuanlayınız. 5-6 dakika, masaj yaparak iyice köpürtünüz. Bol su ile durulayınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Yorkshire cinsi iç..

Hızlı Bak

Karlıe Aloe Veralı Köpek Şamp. 1000ml

(0)
414,56TL

Karlie Aloe Veralı Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, temel şampuan. Aloe Veralı Şampuan; Nemlendirici etki. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün etiketini okuyunuz. Vete..

Hızlı Bak

Karlıe Aynısafa Çiçeği Ballı Köpek Şamp. 1000ml

(0)
414,56TL

Karlie Aynısefa Çiçeği Ballı Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, bakım şampuanı. Aynısefa Ballı Şampuan; Tahriş etkisini azaltır. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün etik..

Hızlı Bak

Karlıe Aynısafa Çiçeği Ballı Köpek Şamp. 300ml

(0)
208,31TL

Karlie Aynısefa Çiçeği Ballı Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, bakım şampuanı. Aynısefa Ballı Şampuan; Tahriş etkisini azaltır. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün etik..

Hızlı Bak

Karlıe Beyaz Tüylü Köpek Şamp. 300ml

(0)
201,71TL

Karlie Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Beyaz tüylü köpekler için gümüşümsü parlaklık kazandıran şampuan. Beyaz tüylü köpekler için şampuan; Göz alıcı, gümüş parlaklığında etki Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklay..

Hızlı Bak

Karlıe Hind. Cevizli Köpek Şamp. 1000ml

(0)
414,56TL

  Karlie Hindistan Cevizi Yağlı Şampuan Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, temel şampuan. Çok besleyici – Hindistan Cevizi Yağlı Şampuan; Saf Hindistan cevizi yağı. Çok besleyici. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde s..

Hızlı Bak

Karlıe Huş Ağacı Özlü Köpek Şamp. 300ml

(0)
208,31TL

Karlie Huş Ağacı Özlü Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, yoğun bakım şampuanı. Huş Ağacı Özlü Şampuan; Kepek ya da tüy kaybı yaşayan köpeklerde yoğun bakım. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız..

Hızlı Bak

Karlıe Katranlı Köpek Şamp. 1000ml

(0)
414,56TL

Karlie Katranlı Şampuan Köpekler için bakım şampuanı Kepek sorunu olan tüm köpek türleri için uygun, temel şampuan. Katranlı şampuan; Kepek önleyici; Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün etiketini okuyunuz. Veteriner kontrolü al..

Hızlı Bak

Karlıe Macadamıa Cevizi Özlü Köpek Şamp. 300ml

(0)
208,31TL

Karlie Macadamia Yağlı Köpek Şampuanı Köpekler için bakım şampuanı Tüm köpek türleri için uygun, bakım şampuanı. Macadamia Cevizli Şampuan; İpeğimsi, kadife yumuşaklığında tüyler için yoğun onarıcı etki sağlayan şampuan. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamaya..

Hızlı Bak

Karlıe Yavru Köpek Şamp. 1000ml

(0)
455,81TL

Karlie Yavru Köpek Şampuanı Yavru köpekler için bakım şampuanı Tüm yavru köpek türleri için uygun, temel şampuan. Yavru köpek şampuanı; Özel ciltler için hassas şampuan. Kullanım: Köpeği ıslatınız. Tüylere bolca döküp yayınız ve masaj yaparak köpürtünüz. İyice durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün et..

Hızlı Bak

Pets Family Kedi&köpek Köpük Şampuan 200 Ml

(0)
62,50TL

Pet's Family dry foam shampoo cat&dog  Kedi ve köpekler için tüy temizlik ve bakım ürünü ÖZELLİKLERİ: Kedi ve köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde bir şampuandır.Şampuan formulünde bulunan temizleyici maddeler bitki özü ve protein vücudu temizler.Kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar. Uygul..

Hızlı Bak

Pets Family Kedi&köpek Toz Şampuan 150 Gr

(0)
25,00TL

PETS FAMILY DRY POWDER SHAMPOO - SUPER POWDER KEDİ KÖPEK  TOZ ŞAMPUAN BİLEŞİMİ: Beyaz renkli toz, & 0.1 - 5 Lavanta, %15-40 sodyum bikarbonat ve tapyoka nişastası ihtiva eder. ÖZELLİKLERİ: Pets Family dry powder shampoo-süper powder’ın formülünde bulunan maddeler vücudu temizler, kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görülmesini sağlar. V..