WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Gardenmix Platin Kırmızı Dal Darı

(0)
57,50TL

Özel, bir taraftan yemin tazeliğini korumasını sağlarken, diğer yandann  bozulmasını da önleyen hava alan poşet içerisnde kafes içi askı aparatıyla beraber %100 Doğal Kırmızı Dal Darı * Zengin B vitamini ve iz element kaynağı * Yüksek karbonhidrat ve düşük yağ oranına sahiptir. * Gluten İçermez. Kuşunuzun beslenmesine çeşitlilik katar ve tek ti..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Sarı Dal Darı

(0)
57,50TL

Özel, bir taraftan yemin tazeliğini korumasını sağlarken, diğer yandann  bozulmasını da önleyen hava alan poşet içerisnde kafes içi askı aparatıyla beraber   %100 Doğal Sarı Dal Darı * Zengin B vitamini ve iz element kaynağı * Yüksek karbonhidrat ve düşük yağ oranına sahiptir. * Gluten İçermez. Kuşunuzun beslenmesine çeşitlilik katar ve tek tip..

-29%
Hızlı Bak

Versele Laga Kondisyon Tohumu (sağlık Tohumu 20 Kg

(0)
2.298,00TL 3.217,50TL

Condition Seeds - Kondisyon Tohumu  20kg. Tüm kuş türleri için bağışıklık güçlendirici, kondisyon arttırıcı tohum karışımı.Çok özel ve kaliteli yabani tohumların karışımından oluşan bu ürün bağışıklığı güçlendirir, üreme sezonunda daha fazla yavru ve tüy sezonunun da kuş için rahat geçmesini sağlar.Ürün içeriğindeki yabani tohumlar başka kuş yem..