WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

V.laga Colombıne Güvercin Mineral Desteği 10 Kg

(0)
1.239,00TL

Colombine All in One 4 Kg. Mineral ve vitaminler güvercinlerin metabolik işleyişinin devamı, kemik ve kaslar için önemlidir.Colombine All in One, minerallerin haricinde özenle seçilmiş tohum ve sebze ürünlerini de içerir. Yarış ve üreme sezonuna hazırlanan güvercinler için mutlaka kullanılması gereken bir üründür. İçindekiler: Deniz kabuğu, kızı..

Hızlı Bak

V.laga Orop.calci-lux(kalsiyum Desteği)150g

(0)
525,00TL

* Suda Çözünebilen Kalsiyum Kaynağı * Oropharma Calci-Lux yüksek kaliteli suda çözünebilen kalsiyum içerir. Bu besin desteği yumurta kabuklarının ideal kalınlıkta olmasını, iskelet sisteminin düzgün gelişimini garanti altına alır. Kalsiyum eksikliğine bağlı kasılmaları ve yumurtaların birleşmesini engeller. Kalsiyum kuşun bedeninde bulunması gere..

Stokta Yok
Hızlı Bak

V.laga Orop.hemolyt 40güvercin (yarış Sonrası)500g

(0)
1.384,45TL

* Hızlı toparlanma için hayvansal proteinler * Oropharma Hemolyt 40 yarış sonrasında güvercinin çabuk toparlaması için içeriğinde hazır hayvansal proteinler ve elektrolitler bulunduran eşsiz bir karışımdır.  Magnezyum ve B6 vitamini ile kaslar hızlı bir şekilde eski gücüne kavuşur. İçeriğindeki hayvansal proteinler ise kasların iyileşmesi için ku..

Hızlı Bak

V.laga Orop.muta-vit(tüylenme İçin Vit.)200g

(0)
663,75TL

* Kuluçka Desteği, Metiyonin Katkısı * Oropharma Muta-Vit yüksek oranda sülfürik asit ve biyotin ile zenginleştirilmiş bir vitamin, amino asit ve iz element karışımıdır.Bu ürün özellikle tüylenme sezonu için üretilmiştir. Tüylerin sağlıklı ve parlak bir şekilde gelişmesine katkıda bulunurken karaciğeri korur. Tüylerin ağırlıklı olarakkatı protein..

Hızlı Bak

V.laga.or.recovery Caps(yarış-hastalık İyileş Hap)

(0)
2.149,50TL

* Hızlı Toparlanma * Oropharma Recovery Caps protein ve enerji kaynakları açısından zengin, hasta veya yorgun düşmüş güvercinlere vermek üzere üretilmiş bir üründür. Yüksek kaliteli proteinler, amino asitler, vitaminler, iz elementler ve mineraller içerir. Probiyotikler, prebiyotikler ve sindirim güçlendirici enzimler açısından zengindir. Probiyot..

Hızlı Bak

Vl Col. Ideal Bloc 5+1 Güvercin Mineral Dest. 6 Lı

(0)
473,25TL

Colombine Ideal Bloc Tray 5+1 Tüm güvercinler için kil temelli mineral ve iz element karışımı İçindekiler: Kil, istiridye kabuğu kırığı, deniz kabuğu kırığı, kızıl kum, kursak taşı. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak

Vl Col. Pıckstone Red Güvercin Mineral Dest.

(0)
94,88TL

Colombine Pickstone Red 600 g. Tüm güvercinler için mineral açısından zengin karışım. İçindekiler: Kalkerli deniz kabukları, kızıl kum, çakmak taşı, sodyum klorür, dikalsiyum fosfat. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak

Vl Col.pıckstone Red 5+1 Güvercün Mineral Dest.6lı

(0)
442,50TL

Colombine Pickstone Red 5+1   Tüm güvercinler için mineral açısından zengin karışım.   İçindekiler: Kalkerli deniz kabukları, kızıl kum, çakmak taşı, sodyum klorür, dikalsiyum fosfat. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak
Hızlı Bak