WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

V.laga Or.forma Drops Güv(göz Damlası)

(0)
780,00TL

* Göz Damlası * Oropharma Forma Drops bir göz bakım ürünüdür. Ayrıca solunum yollarının düzenlenmesi amacıyla kullanımı da uygundur. Sağlıklı güvercinlerde göze damlatıldıktan sonra göz yaşı kanalından içeri girer. Sonrasında boğaz içinde mavi renk oluşumu görülür. Steril paketinde sizlere ulaştırılmaktadır. Kullanım: Yarış güvercinleri kafese ko..

Hızlı Bak

V.laga Orop.avi-chol(karaciğer Sağ.koruyucu)250ml

(0)
900,00TL

* Karaciğer Bakımı ve tüylenme - Sülfürik amino asitler * Oropharma Avi Chol karaciğer fonksiyonlarının korunması ve tüylenmenin düzgün bir şekilde yapılması için verilir. Sülfirik amino asitler, biyotin, sorbitol ve B12 vitaminin içeren eşsiz bir toniktir. Yavru kuşlarda tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini, pigmentasyonun göz alıcı olmasın..

Hızlı Bak

V.laga Orop.oro Digest(sindirim Sist.düzenle)500g

(0)
1.462,50TL

* Bağırsak Düzenleyici - Suda Çözünmez * Oropharma Oro-Digest bir bağırsak düzenleyicidir. Patajenik bakterilerin bağırsak duvarına yapışmasını engeller; dışkısının daha katı olmasını, yuvaların daha hijyenik kalmasını ve arka tüylerin temiz kalmasını sağlar. Sindirim yollarında, sindirimin düzenli gerçekleşmesi için iyi huylulara göre daha fazla..

Hızlı Bak

V.laga Orop.oro-bath (banyo Tuzu) 50g

(0)
332,63TL

* Göz alıcı tüyler için banyo tuzu * Oropharma Oro-Bath parlak tüyler için özell üretilmiş bir banyo tuzudur. Tüylerin daha güçlü ve parlak olmasını sağlar.Ayaklar ve derilerde tüy dökülmesini önler. Oro-Bath banyo tuzunun kaslar üzerinde rahatlatıcı, tüyler ve deri üzerinde temizleyici etkisi vardır. Bilindiği üzere kuşların da banyo yapmaya iht..

Hızlı Bak

V.laga Orop.yel-lux(sarı Renk Güçlend)20g

(0)
396,00TL

* Sarı Renk - Lutein * Oropharma Yel-Lux lutein temelli bir sarı renk arttırıcıdır.Bu besin takviyesi tüylerdeki sarı renk yoğunluğunu ve tüylerin dayanıklılığını arttırır. Tüyler ölü hücrelerden oluştuğu için metabolizma tarafından beslenmez. Renklerini oluşturulurlarken alırlar. Ortalama olarak tüyler yılda bir değişir, ama tepsi tek seferde d..

-26%
Hızlı Bak

Versele Laga Orlux Handmix (büyütme Maması) 500 G.

(0)
349,00TL 469,50TL

İÇİNDEKİLER unlu mamüller, bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar, bitkisel kökenli türevler, mineraller, şekerler, mayalar, organik asitler (2500 mg/kg), pisilyum, mannan-oligosakkaritler (1000 mg/kg), lesitin ANALİTİK BİLEŞENLER protein %21, yağ içeriği %12, ham kül %8.5, ham lif %1.5, lizin %1.3, metionin %0.6, triptofan %0.27, treonin ..