WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Karlıe İyotlu Gaga Taşı 8gr

(0)
39,75TL

İyotlu gaga taşı 3,5x3x2 cm. 8 gram. ..

Hızlı Bak

Verselelaga Orlux Clay Blok Mini 540 G.

(0)
168,75TL

                    Versele Laga Orlux Clay Bloc Mini 540 g​                                         Doğal kil,mineral blok 3 X 180 gr Temelinde amazon nehrinden gelen kil bulunan toplama taş,kil blok şeklindedir.Orlux Clay Blok mini,süper ince kil bazında olup,kanarya,tropik ispinozlar,yabani kuşlar,büyük paraketler ve papağanlar için uygundur.İ..

Hızlı Bak

Verselelaga Orlux Mineral Blok Mini 70 G.

(0)
102,38TL

             Versele Laga orlux Mineral Bloc Mini 70 g VERSELELAGA ORLUX MİNERAL BLOK MİNİ kil bazında kanarya,tropik ispinozlar,yabani kuşlar ve küçük paraketler için mineral ve iz element kaynağıdır.   Bu ürün KOLİ bazlı satılmaktadır...

Hızlı Bak

Verselelaga Orlux Pick Blok Bird 350 G.

(0)
110,25TL

                    Versele Laga Orlux Pick Bloc 350 g​ Tüm kuşlar için kemirme blok taşı.İçeriğinde bulunan özel kumlar,deniz mercanları,midye kumları ve redstone lar ilekuşlar için dengeli bir bileşime sahiptir. Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta olup bir koli 12 adet içermektedir.    ..

Hızlı Bak

Verselelaga Sepia Mineral12cm Mürekkep Balığı Kemk

(0)
76,88TL

               Versele Laga Prestige Sepia Mineral 12 Cm Mürekkep Balığı Kemiği  Mürekkep balığı kemiği içerisinde barındırdığı doğal kalsiyum ve mineraller ile,yalnızca kuşlarınızın gagalarının törpülenerek biçimlenmesini sağlamakla kalmayıp,sağlıklı bir gaga yapısına da sahip olmalarını sağlar. Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta olup bir koli 12 ade..

Hızlı Bak

Verselelaga Sepia Mineral16cm Mürekkep Balığı Kemk

(0)
112,88TL

       Versele Laga Prestige Sepia Mineral 16 Cm Mürekkep Balığı Kemiği ​ Mürekkep balığı kemiği içerisinde barındırdığı doğal kalsiyum ve mineraller ile,yalnızca kuşlarınızın gagalarının törpülenerek biçimlenmesini sağlamakla kalmayıp,sağlıklı bir gaga yapısına da sahip olmalarını sağlar. Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta olup bir koli 12 adet içerm..