WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Beeztees Kedi Otlu Peluş Oyuncak 33cm Bej

(0)
299,48TL

Beeztees kedi nanesi yastıkları, boyutları ve şekilleri nedeniyle farklı kedi oyun tercihleri ​​için mükemmeldir. Onlarla güreşebilir, ön patilerinizle tutup arka patilerinizle tekmeleyebilirsiniz, kuyrukları sizi avlanmaya teşvik eder ve tabii ki onlara sokulabilirsiniz. Bu, kedilerin kalplerinin daha hızlı atmasını sağlar. Yastıklar kedi nanesi i..

Hızlı Bak

Beeztees Kedi Otlu Peluş Oyuncak 33cm Siyah

(0)
299,48TL

Beeztees kedi nanesi yastıkları, boyutları ve şekilleri nedeniyle farklı kedi oyun tercihleri ​​için mükemmeldir. Onlarla güreşebilir, ön patilerinizle tutup arka patilerinizle tekmeleyebilirsiniz, kuyrukları sizi avlanmaya teşvik eder ve tabii ki onlara sokulabilirsiniz. Bu, kedilerin kalplerinin daha hızlı atmasını sağlar. Yastıklar kedi nanesi i..

Hızlı Bak

Eastland Balık Catnip Tüylü Kedi Oyunc. 6,5x3,5 Cm

(0)
49,50TL

EASTLAND BALIK CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNC. 6,5x3,5 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini..

Hızlı Bak

Eastland Catnip Topu 3 Lü 2,5 Cm

(0)
52,13TL

EASTLAND CATNİP TOPU 3 LÜ 2,5 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeler..

Hızlı Bak

Eastland Catnip Topu 4 Cm

(0)
50,25TL

EASTLAND CATNİP TOPU 4 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri d..

Hızlı Bak

Eastland Catnipli Matatabi Makara 4,5 Cm

(0)
48,00TL

Eastland kedi otlu matatabili oyuncak 4,5 cm ..

Hızlı Bak

Eastland Catnipli Oyn. Tüylü Fare 4,8 M

(0)
27,75TL

EASTLAND CATNİPLİ OYN. TÜYLÜ FARE 4,8 M KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yarar..

Hızlı Bak

Eastland Catnipli Oyn. Tüylü Top 3,5 M

(0)
27,75TL

EASTLAND CATNİPLİ OYN. TÜYLÜ TOP 3,5 M KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararl..

Hızlı Bak

Eastland Catnipli Peluş Oyn. Ayıcık 27 Cm

(0)
64,50TL

EASTLAND CATNİPLİ  PELUŞ OYN. AYICIK 27 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi ya..

Hızlı Bak

Eastland Catnipli Peluş Oyn. Baykuş 27 Cm

(0)
64,50TL

EASTLAND CATNİPLİ PELUŞ OYN. BAYKUŞ 27 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı..

Hızlı Bak

Eastland Hışırtılı Catnipli Kaplan Kedi Oyuncağı

(0)
91,50TL

İç kısmında kedi otu bulunan kaplan şeklinde hışırtılı kedi oyuncağı. Ebatlar : 9 X 5 cm..

Hızlı Bak
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Eastland Kedı Otlu Peluş Ördek 8,5 Cm

(0)
48,00TL

Eastland Kedı Otlu Peluş Ördek 8,5 Cm..

Hızlı Bak

Eastland Kedi Otlu Çuval Kedi Oyuncağı

(0)
25,50TL

9 X 9 CM ebatlarında kedi otlu kedi oyuncağı..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Eastland Kedi Otlu Tüylü Top 4,5 Cm Karş.renkli

(0)
31,13TL

EASTLAND KEDİ OTLU TÜYLÜ TOP 4,5 CM KARŞ.RENKLİ..

Hızlı Bak

Eastland Kraft Catnip Kedi Çuvalı 16x8 Cm

(0)
66,75TL

EASTLAND KRAFT CATNİP KEDİ ÇUVALI 16x8 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Catnip Ayıcık Kedi Lolipop9,5 Cm

(0)
45,38TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP AYICIK KEDİ LOLİPOP9,5 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Catnip Toplu Kedi Lolipop 9,5cm

(0)
45,38TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP TOPLU KEDİ LOLİPOP 9,5CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Catnip Tüylü Kedi Oyuncağı 5 Cm

(0)
38,25TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNCAĞI 5 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Catnip Tüylü Kedi Oyuncağı 6 Cm

(0)
38,25TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNCAĞI 6 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Catnip Yıldız Kedi Lolipop 10 Cm

(0)
45,38TL

EASTLAND MATATABİ CATNİP YILDIZ KEDİ LOLİPOP 10 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır..

Hızlı Bak

Eastland Ördek Catnip Tüylü Kedi Oyunc. 5x4,5 Cm

(0)
43,88TL

EASTLAND ÖRDEK CATNİP TÜYLÜ KEDİ OYUNC. 5x4,5 CM KEDİ OTU Kedi otu, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman kedi otu ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi ..

Hızlı Bak

Eastland Peluş Hışırtıkedı Oyuncağı Tilki 9,5x5 Cm

(0)
84,00TL

Eastland Peluş Hışırtıkedı Oyuncağı Tilki 9,5x5 Cm..

Hızlı Bak

Karlıe Catnipli İpli Peluş Kedi Oyuncağı 9 Cm

(0)
134,48TL

Karlıe catnipli ipli peluş kedi oyuncağı 9 cm ..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Karlıe Kedi Otlu Fare 7*5*3,5 Cm

(0)
125,40TL

Farklı Varyasyonlardaki fareler popüler bir kedi oyuncağıdır ve çok fazla oyun eğlencesi sağlar bu peluş Versiyon Catnip ile hazırlanır..

Hızlı Bak

Karlıe Kedi Otlu İpli Oyuncak 2,5 * 9* 18,5 Cm

(0)
89,93TL

Doğal malzemelerden yapılmış ve doğal bir renk şemasına sahip olan bu kedi oyuncağı, kedinin günlük yaşamına çeşitlilik katıyor işlenmiş kumaş kısmen kaba, jüt benzeri bir yapıya sahiptir..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Karlıe Kedi Otlu Peluş Fare 10x4x4cm

(0)
154,28TL

Kedi otlu ile birlikte peluş fare. 10x4x4 cm. ..

Hızlı Bak

Karlıe Kedi Otlu Peluş Oyuncağı 10 Cm

(0)
135,30TL

Karlıe kedi otlu peluş oyuncağı 10 cm ..

Hızlı Bak

Karlıe Kedi Otlu Top 10ml

(0)
88,69TL

Kedi otu esansı ile birlikte plastik oyuncak top. İstediğiniz zaman kedi otu kokusunu tazeleyerek eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  Kedi otu: 10 ml.  Çeşitli renklerde. ..

Hızlı Bak

Karlıe Peluş Kedi Otlu Oyuncak Set 2li 6cm

(0)
269,36TL

Karlie kedi otlu peluş 2'li oyuncak seti. Fare ve köpek. Çeşitli renklerde. Uzunluk: 6 cm..

Hızlı Bak

Karlıe Tüylü Kedi Oyuncağı 7cm

(0)
134,06TL

Yavru kediler için kedi otlu ve tüylü peluş oyuncak. 7 cm uzunluk. ..

Hızlı Bak

Karlıe Tüylü Kedi Oyuncağı 9cm

(0)
107,25TL

Yavru kediler için kedi otlu ve tüylü peluş oyuncak. 9 cm uzunluk. ..

Hızlı Bak

Vitalveto Kedi Otlu Peluj

(0)
55,85TL

Vitalvéto Kedi Otlu Peluş Oyuncak  Peluş oyuncağın iç kısmına paket içeriğinden çıkan kedi otunu doldurunuz.Düzenli olarak kedi otunu yenileyiniz.Paket içerisinden çıkan kdi otu 10 defa doldurmanıza yeterli miktardadır. Lütfen tercih ettiğiniz peluş oyuncağın şeklini siparişiniz aşamanızda sipariş notunuzda belirtiniz. Yengeç, Uğur Böceği ya da k..