WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Eastland Catnipli Matatabi Topu 7 Cm

(0)
73,13TL

EASTLAND CATNİPLİ MATATABİ TOPU 7 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala ç..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Kedi Stick 2 Li Halkalı 12 Cm

(0)
54,75TL

EASTLAND MATATABİ KEDİ STİCK 2 Lİ HALKALI 12 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Kedi Stick 5 Li 12 Cm

(0)
44,25TL

EASTLAND MATATABİ KEDİ STİCK 5 Lİ 12 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala çe..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Top Çıngıraklı Kedi Oyuncağı 4cm

(0)
52,88TL

Matatabi ağacından yapılmış top şeklinde ve diş temizliğine yardımcı zilli kedi oyuncağı.  ..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Tüylü Örgü Top 19 Cm

(0)
35,63TL

EASTLAND MATATABİ TÜYLÜ ÖRGÜ TOP 19 CM MATATABI Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala çeş..

Hızlı Bak

Eastland Matatabi Tüylü Toplu Kedi Oyuncağı 9 Cm

(0)
41,63TL

Eastland Matatabi Tüylü Toplu Kedi Oyuncağı 9 Cm..