WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Cats Best Original 10+2 L (5,2 Kg)

(0)
541,20TL

Cat’s Best Original  CLUMPING & ENCAPSULATING  Topaklaşan bir kedi kumu olarak, Cat'in En İyi Orijinali, sıvıları ve kokuları etkili bir şekilde - kendi hacimlerinin yedi katına kadar emen ve onları derinlemesine kaplayan aktif ahşap liflerinin doğal gücünü kullanır.    Bu, kokuları o kadar etkili bir şekilde nötralize eder, kedi kumu yedi haf..

Hızlı Bak

Cats Best Original 5 L (2,10 Kg)

(0)
274,31TL

CATS BEST ORIGINAL 5 LT    Tamamen doğal,organik liflerden üretilmiş olan ve koku emici özelliği sayesinde,kötü kokuları hızlıca absorbe eden,köknar ve ladin ağaçlarından elde edilen kedi kumudur. Son derece hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Yüksek emiş gücüne sahiptir. Topaklaşarak kolay temizlik sağlar. Yumuşak tanecikleri sayesinde kedileri..

Hızlı Bak

Cats Best Smart Pellet Kedi Kumu 10lt (5 Kg)

(0)
636,90TL

Tamamen doğal fiberden üretilmiş olan ve koku emici özelliği sayesinde kötü kokuları hızlıca absorbe edebilen,3 kat daha etkili olan kedi kumu dur.Emicilik ve yüksek düzeyde topaklanma özelliği sayesinde daha uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır...

Hızlı Bak

Cats Best Universal 10 Lt (5,50 Kg)

(0)
356,40TL

                                                    CAT'S BEST UNIVERSAL                                                            En İyi Altlık Evcil hayvan ve kuş için kullanılabilir. Özellikle de birden çok farklı hayvan besleyen hayvan severler için en iyi seçenektir. Kediler, tavşanlar, hemstırlar, çinçilalar, gine pigleri ve birçok kuş tü..

Hızlı Bak

Cats Best Universal 20 Lt (11 Kg)

(0)
703,31TL

Kediler ve tüm küçük evcil hayvanlar için pelet altlık Fiyatta iddialı EKO Basic Ürünü - Organik Lif Pelletleri * Tüm küçük evcil hayvanlar için evrensel çözüm * Yüksek emicilik * Devamlı nem önleme özelliği * Yüksek kpku örtücü özellik * Kompostlaşmaya elverişli * % 100 biyolojik bozunabilirlik özelliği  ..

Hızlı Bak

Cats Best Universal Çilekli 10 Lt (5.50 Kg)

(0)
391,46TL

CATS BEST UNİVERSAL ÇİLEKLİ KEDİ KUMU Havada çilek kokusu var ! Ferah meyvemsi çilek kokusu ile genel kullanıma uygun,en popüler pelet altlıklar. Tüm küçük evcil hayvanlar için EVRENSEL çözüm Doğal,taze çilek kokulu Yüksek Emicilik Etkisini kaybetmeyen nem önleme özelliği Yüksek koku örtücü özellik Kompostlaşmaya elverişli % 100  Biyolojik ..

Hızlı Bak

Gardenmix Topaklanan Mısır Lifli Kedi Kumu 8l

(0)
200,00TL

Mısır koçanı liflerinden yapılan, biyolojik olarak parçalanabilir, hiçbir kimyasal madde içermeyen %100 doğal, çevre dostu bir kedi kumudur. Tüm atıklar tuvalete atılarak çözdürülebilir. Kesinlikle gider borularında tıkanmaya sebep olmaz. Kötü kokuları etkili bir şekilde hapseder. Göz Akıntısı Yapmaz Alerjik olmayan doğal tozsuz yapısı sayesinde ..