WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Crocus Kedi Köpek Somon Yağı 200 Ml

(0)
168,75TL

Crocus Kedi Köpek Somon Yağı 200 Ml KULLANIM ŞEKLİ VE TARİFNAMESİ Crocus Somon Yağı Kedi ve köpekler için Omega-3 Omege-6 esansiyel doymamış yağ asitleri ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen katkı ürünüdür. Crocus Somon yağı kedi ve köpeklerin kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar. Tüy dökülmelerinde diş ve diş etleri sağlığında ale..

Hızlı Bak

Crocus Kedi Tüy Sağlığı Damlası 100 Ml

(0)
87,50TL

Crocus Kedi Tüy Sağlığı Damlası 100 Ml KULLANIM ŞEKLİ VE TARİFNAMESİ Kedilerin biotin ihtiyacını karşılar. Kuru ve mat tüylerin dökülmesini ve deride dermotolojik problemlere sahip kediler için hazırlanmış bir destek ürünüdür. Derideki kuruluğa ve kaşıntıya karşı cildi nemlendirir, rahatlatır.Tüy dökülmesine karşı etkilidir, kedilerin tüylerinin..

Hızlı Bak

Crocus Köpek Tüy Sağlığı Damlası 100 Ml

(0)
87,50TL

Crocus Köpek Tüy Sağlığı Damlası 100 Ml KULLANIM ŞEKLİ  Köpeklerin biotin ihtiyacını karşılar. Kuru ve mat tüylerin dökülmesini ve deride dermotolojik problemlere sahip kopekler için hazırlanmış bir destek ürünüdür. Derideki kuuluğa ve kaşıntıya karşı cildi nemlendirir, rahatlatır. Omega 3 ve Omega 6 ile kullanıldığında daha etkili dur. GÜNLÜK K..