WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Karlıe Kulak Temizleme Solüs. 50ml

(0)
196,50TL

Karlie Kulak Temizleme Losyonu Kedi ve köpekler için kulak temizleyici losyon Kedi ve köpekler için kulak çevresi temizleyici solüsyon.  Evcil hayvanınızın kulağında birkaç damla damlatınız. Kulağın alt kısmını nazikçe ovalayınız. Kirler çözünecektir. Kulak içinde görünür olan kirleri yumuşak bir bez yardımıyla alınız. Kulağın içine kulak çubuğu..

Hızlı Bak

Pets Family Nat. Kedi/köpek Kulak Temiz. 50ml

(0)
21,88TL

Kulak solüsyonu kedi köpeklerde kulak temizliği için kullanılır. Kulak kirini yumuşatır ve kaşıntıyı gidererek enfeksiyonların önlenmesine yardımcı olur. Kötü kulak kokusunu önler. Kulak içine birkaç damla damlatılır. Damlatıldıktan sonra kedi veya köpeğinizin başını sallamasına izin verin. Kulağa masaj yapın. Daha sonra pamuk yardımıyla kulak temi..

Hızlı Bak

Vitalveto Kedi-köpek Kulak Temizleme Losyonu 60 Ml

(0)
65,91TL

                                     Vitalvéto Kedi Köpek Kulak Bakım Solüsyonu 60 ml   Petinizin kulağını temizler. Fazla kulak kiri için önerilebilir. Sık kullanımlarda sorun olmaz. Tahriş etmez. Hoş kokuludur. Kullanım: Kulak içine birkaç damla damlatıp iki parmağınızla masaj yapınız. Kulak kirlerini kulak çubuğu ile temizleyebilirsiniz...