WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Biyoteknik Avi Mineral Kuş Ve Güvercin Minarel

(0)
20,00TL

                                    Biyoteknik Avimineral Mineral Çözelti 30 cc Kullanım Sahası : Muhabbet kuşu,kanarya,papağan gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin mineral ihtiyacını karşılar,yavru kuşların sağlıklı gelişip büyümelerini sağlar,yetişkin kuşların tüylerinin dökülmesini önler,tüy dökümü zamanını kısaltır,renklerinin canlılığını sa..

Hızlı Bak

Biyoteknik Avi-vit Kuşlar İçin Multivitamin

(0)
26,00TL

                                          Biyoteknik Avi-vit Multivitamin Bu bir ilaç değil,yem ilavesidir,tedavi amacıyla kullanılamaz. Kullanım Şekli ve amacı : Muhabbet kuşu,kanarya,papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin günlük vitamin ihtiyaçlarını karşılamak,sağlıklı gelişimlerini sağlamak için multivitamin premiksi. * Muhabbet kuşu,ka..

Hızlı Bak

Biyoteknik Aviast

(0)
20,00TL

Bu bir ilaç değil yem premiksidir. Tedavi amacıyla kullanılamaz. Kullanım Sahası ve Amacı : Avi-ast Çözelti ; muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin beslenmelerinde C vitamini ihtiyaçlarını karşılar. Antioksidan etkisi ile enfeksiyonlara karşı vücut direncinin gelişmesine katkıda bulunur. Bağışıklık sisteminin güçlenm..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Biyoteknik Avisol-a Vitamin

(0)
14,84TL

                                             Biyoteknik Avisol-A Vitamin                                 Vitamin A,Vitamin D3,Vitamin E,Vitamin C                    Bu bir ilaç değil,yem ilavesidir.Tedavisi amacıyla kullanılamaz. Avisol - A,güvercin,muhabbet kuşu,papağan,kanarya gibi süs ve kafes kuşlarının beslenmelerinde Vitamin A,Vitamin D,Vi..

Hızlı Bak

Biyoteknik Avisol-se 30 Cc

(0)
22,00TL

Avisol-SE Çözelti : Kuşlar ve Güvercinler için Vitamin E ve Selenyum Çözeltisi Kullanım Amacı ve Sahası :  Avisol-Se muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin içme sularına katmak üzere hazırlanmış Vitamin E, Vitamin H (biyotin) ve selenyum mineralinin eksikliğini gideren bir yem ilavesidir. Viitamin E hayvanların üre..

Hızlı Bak

Pets Family Kuş-asthma 30ml

(0)
18,75TL

ASTHMA BİLEŞİMİ: Her 1000 ml içerisinde Vitamin C (3a300) :7.700 mg./kg. - Sodyum Metil-4 hidrosibenzoat(E219) :%0.1Butilhidroksi toluen (BHT)(E321) :%0.1 - Gliserilpolietilen glikol risinoleat (E484) :%4.8-Okaliptus Yağ:%1.2 - Propolis(9.3.1) :%1.2 Gliserin(13.8.2) :%0.2 TAŞIYICILAR:Deiyonize Su:898.000 mg./kg.-Nem:%89.8 KULLANIM ŞEKLİ VE TARİF..

Hızlı Bak

Verselelaga Orlux Mineral Mix 1,350 G

(0)
367,13TL

                                  Versele Laga Orlux Mineral Mix 1350 gram Özellikle Kanarya,Tropikal ve Avrupa İspinozları,Muhabbet Kuşları,Büyük Parakets ve papağanlar,egzotik güvercinler ve küçük tavuk cinsleri için uygundur. İçindekiler : Mineral Mix kireç,fosfor,ince istiridye,çakıl,midye kum ve deniz yosunu Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta ol..