WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Kenevir Tohumu 150gr

(0)
43,75TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Kenevir tohumu doğrudan ya da temel yeme karıştırılarak kuşa verilebilen, yağ açısından zengin bir tohumdur. Kuşlarda kilo aldırıcı özelliğe sahiptir ve üreme sezonu için ideal bir besin desteğidir. İçindekiler: Kenevir tohumu %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Konuşturucu 200gr

(0)
30,63TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Küçük kuş türlerinin konuşmasına yardımcı olacak özel tohumlardan hazırlanmıştır. Günlük yeme karıştırılarak verilir. İçindekiler: Darı, keten tohumu, nijer tohumu, yulaf, aspir, aspur...

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Nijer Tohumu 150gr

(0)
30,00TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Yağ açısından zengin ve çok besleyicidir. Kızıştırma ve güçrlendirme amacıyla kullanılır. Temel yeme karıştırılarak ya da ayrı bir yemlikte verilebilir. İçindekiler: Nijer tohumu %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Sağlık Tohumu 100gr

(0)
29,38TL

Evcil kuşlar için tamamlayıcı yem. Yabani tohumlar açısından zengin içerik. Mükemmel kondisyon için. Çiftleşmede daha iyi sonuçlar ve daha iyi tüylenme.   Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı: Her bir kuş için ayrı bir kapta düzenli olarak veriniz. Yanında her zaman taze içme suyu bulundurulması tavsiye edilir.   İçindekiler: Yabani tohumlar %75,..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Yulaf Tohumu 200gr

(0)
19,38TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Enerji açısından yüksek, önemli vitamin ve mineralleri içeren bir tohum çeşididir. Tümyıl boyunca verilebilir. Özellikle soğuk kış aylarında mutlaka verilmelidir. Temel yeme karıştırılarak ya da ayrı bir yemlikte verilebilir. İçindekiler: Yulaf %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Yumurta Maması 100g

(0)
28,75TL

Küçük kuş türleri için yumurta maması. Süs kuşları için tam yemdir. Üreme sezonunda kesinlikle verilmesi gerekir. Yılın geri kalanında ise ek gıda olarak verilmesi tavsiye edilir. Lezzetli olması sayesinde hepsi tüketilir. İsteğe göre atıştırmalık olarak da verilebilir. İçindekiler: Yumurta ve yumurta yan ürünleri (min. %30), unlu mamuller, sebze y..

Hızlı Bak

Gardenmix Meyveli Yumurta Maması 100 Gr

(0)
44,38TL

Garden mix meyveli yumurta maması  Tüm kuşlar için meyveli yumurta maması. Üreme mevsimi boyunca yumurta maması gereklidir; aynı zamanda yılın geri kalanında ekstra besin kaynağıdır. İçindekiler: Yumurta ve yumurta yan ürünleri (en az %30), unlu mamuller, bitkisel protein özleri, yağlar, tohumlar, bal , çeşitli şekerler,mineraller,meyve,FOS,MOS ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN BALLI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Muhabbet Kuş Yemi 1kg

(0)
72,50TL

                            Gardenmix Platin Ballı Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edi..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Muhabbet Kuş Yemi 500g

(0)
38,50TL

                            Gardenmix Platin Ballı Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Gardenmix Platin Kanarya Yemi 500g

(0)
70,00TL

GARDENMİX PLATİN KANARYA YEMİ 500g İçindekiler; Aspir, kolza tohumu, keten tohumu, kenevir tohumu, nijer tohumu, kondisyon tohumları. Kullanımı; Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bulundurulması tavsiye edilir...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Kondisyon Ve Kızıştırıcı 150 G

(0)
26,88TL

GARDENMİX PLATİN KONDİSYON VE  KIZIŞTIRICI 150 g..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN MEYVELİ KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Muhabbet Kuş Yemi 1kg

(0)
72,50TL

                  Gardenmix Platin Yetişkin Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek mi..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Muhabbet Kuş Yemi 500g

(0)
38,50TL

                  Gardenmix Platin Yetişkin Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi 500 gram   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilece..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi - 500g

(0)
35,00TL

Gardenmix Platin Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...      Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğin..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi 1kg

(0)
67,50TL

Gardenmix Platin Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi Soyulmuş 400g

(0)
37,75TL

Gardenmix Platin Yetişkin Soyulmuş  Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemli..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muzlu Yumurtalı Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN MUZLU YUMURTALI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Papağan Yemi 800g

(0)
111,25TL

Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bulundurulması tavsiye edili..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Paraket Yemi 1kg

(0)
77,50TL

GARDENMİX PLATİN PARAKET YEMİ 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Paraket Yemi 500g

(0)
40,63TL

GARDENMİX PLATİN PARAKET YEMİ 500 gram 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yem..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Sade Kuş Krakeri 10lu

(0)
40,00TL

                                        GARDENMİX 10 LU KRAKER Muhabbet kuşlarınızın severek tüketeceği içerisinde sarı darı,siyah darı ve kırmızı darı gibi  temel besin maddelerini barındıran,askı aparatı ile kafesin istenilen bölgesine asılabilen krakerler. Analiz Değerleri : Ham Protein :                     %12 Nem :                        ..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Nutrıbırd A19 Elle Yetiştirme Maması 3kg

(0)
2.266,69TL

Amerika papağanı, Afrika gri papağanı, eclectus papağanları ve yüksek enerji gereksinimi olan diğer yavru kuşlar için elle yetiştirme maması. Yavru kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen sağlıklı genç kuşlar için optimum büyüme sağlar. Kuluçkadan kursak sütünden kesime kadar kullanılabilir. Sindi..

Hızlı Bak

Nutrıbırd A21 Elle Yetiştirme Maması 3kg

(0)
2.266,69TL

Amazonlar, kakadular, büyük muhabbet kuşları ve yüksek protein gereksinimi olan diğer yavru kuşlar için elle yetiştirme yemi. Yavru kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen sağlıklı genç kuşlar için optimum büyüme sağlar. Kuluçkadan kursak sütünden kesime kadar kullanılabilir. Sindirimi teşvik etmek..

Hızlı Bak

Nutrıbırd A21 Elle Yetiştirme Maması 800g

(0)
741,68TL

Amazonlar, kakadular, büyük muhabbet kuşları ve yüksek protein gereksinimi olan diğer yavru kuşlar için elle yetiştirme yemi. Yavru kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen sağlıklı genç kuşlar için optimum büyüme sağlar. Kuluçkadan kursak sütünden kesime kadar kullanılabilir. Sindirimi teşvik etmek..

Hızlı Bak

Nutrıbırd B18 Muhabbet Pelet Yem 3 Kg

(0)
840,68TL

Ekstrude peletler - Muhabbet kuşları ve diğer küçük muhabbet kuşları için damızlık yem Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve %35 darı tohumuna dayalıdır. Ek iyot ile. Bağırsak florasını destekler ve bağırs..

Hızlı Bak

Nutrıbırd C19 Kanarya - Finch Pelet 10 Kg

(0)
2.509,65TL

Ekstrude peletler - Kanaryalar, tropikal ve Avrupa ispinozları için damızlık yem Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve %50 kanarya tohumuna dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıkla..

Hızlı Bak

Nutrıbırd G14 Tropıcal Paraket Pelet Yem 10kg

(0)
3.370,13TL

Ekstrüde peletler - Büyük muhabbet kuşları için bakım yemi - çok renkli Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur..

Hızlı Bak

Pets Famıly Fınch Yemi 400g

(0)
28,75TL

PETS FAMILY FINCH YEMİ 400G Kullanıma hazır, yavruların tüm yem ihtiyaçlarını  karşılayan özel bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için ekstra kondisyon tohumları ile desteklenmiş karışımdır.    Kullanımı: Yavru kuşların devamlı yem yiyebileceği yemi kafes yemliğine koy..

Hızlı Bak

Pets Famıly Kanarya Yemi 400g

(0)
56,25TL

PETS FAMILY KANARYA YEMİ 400G İçindekiler; Aspir, kolza tohumu, keten tohumu, kenevir tohumu, nijer tohumu, kondisyon tohumları. Kullanımı; Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bulundurulması tavsiye edilir...

Hızlı Bak

Pets Famıly Muhabbet Yemi 400g

(0)
27,50TL

PETS FAMILY MUHABBET YEMİ Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zam..

Hızlı Bak

Pets Famıly Muhabbet Yemi Soyulmuş 400g

(0)
36,25TL

PETS FAMILY MUHABBET YEMİ SOYULMUŞ 400G Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Ya..

Hızlı Bak

Pets Famıly Papağan Yemi 600g

(0)
77,50TL

PETS FAMILY PAPAĞAN YEMİ Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bu..

Hızlı Bak

Pets Famıly Paraket Yemi 800g

(0)
52,50TL

PETS FAMILY PARAKET YEMİ 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğ..

Hızlı Bak

Pets Famıly Yavru Muhabbet Yemi 400g

(0)
30,00TL

PETS FAMILY YAVRU MUHABBET YEMİ 400G Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanı..

Hızlı Bak

V.l.or. Eur.finches Böcekli Yum. Maması 4 Kg

(0)
533,67TL

                        VERSELE LAGA ORLUX EUROPEAN FİNCHES YUMURTA 4 KG                                         Finchler için böcek ihtiva eden yumurta maması Orlux Eggfood dry European finches bütün finch türleri için uygun bir yumurta mamasıdır. Ekstra lisin ve metiyonin içeriği ile sağlıklı büyüme ve göz alıcı tüy oluşumu garanti altına alı..

Hızlı Bak

V.l.or.bianco Kanarya Maması 5 Kg

(0)
1.311,75TL

Orlux Breeding Food Bianco 5 kg. Orlux Breeding Food Bianco açık renkli ve beyaz kanaryalar içindir. İçeriğindeki ekstra lisin ve metiyonin ile en sağlıklı gelişim ve parlak tüy oluşumu garanti altına alınır. Yumurta veya renklendirici içermez. Beyaz ve açık renkli kanaryalar A vitaminini kendileri sentezleyemez, bu nedenle ürünün kendisi yüksek ..

Hızlı Bak

V.l.or.g. Patee Kanarya Sarı Ballı Yum.maması 5 Kg

(0)
1.278,75TL

Orlux Gold Patee Yellow Canaries 5 kg. Kanaryalar ve finchler için kullanıma hazır bir yumurta mamasıdır.Ayrıca diğer süs kuşlarına atıştırmalık olarak da verilebilir. %100 doğal bal içermesi nedeniyle yüksek besin değerine sahiptir.Lisin ve metiyonin katkısı ile tüylerin canlı renklare sahip olması garanti altına alınır. İçindekiler : Yumurta ve y..

Hızlı Bak

V.l.or.g.patee Kanarya Kır. Ballı Yum.maması 5 Kg

(0)
1.431,38TL

Orlux Gold Patee Red Canaries 5 Kg. Nemli bir yumurta mamasıdır.Kanaryaların ve yaban kuşlarının kırmızı renginin canlı olmasını sağlar.İçeriğinde %100 saf ve doğal bal sayesinde besin değerleri arttırılmıştır. Ayrıca içeriğinde bulunan lisin ve metiyonin tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini garanti altına alır. Ayrıca mamanın içine tohumlar,..

Hızlı Bak

V.l.or.g.patee Muh.-paraket Ballı Yum. Maması 5 Kg

(0)
1.357,13TL

Orlux Gold Patee Budgies and Small Parakeets 5 Kg. Orlux Gold Patee Budies and Small Parakeets tüm muhabbet kuşu türevi ve küçük paraketler için hazırlanmış bir yumurta mamasıdır.Ayrıca diğer süs kuşları içinde atıştırmalık besin olarak verilebilir. Gold Patee small parakeets içeriği %100 doğal bal ile nemlendirilmiştir. Ayrıca içeriğindeki lisin..

Hızlı Bak

V.l.or.g.tropikal Finches 5 Kg

(0)
1.651,07TL

GOLD PATEE TROPICAL FINCHES (Finchler için tam yem) Ürün kodu: 424167 Özellikle üreme sezonunda kullanılan, %100 doğal bal ile nemlendirilmiş, kurtçuk ve gammarus ile hayvansal protein açısından zenginleştirilmiş, tüy gelişimini destekleyen ekstra lisin ve metiyonin içerikli yumurta maması. İçindekiler: Yumurta ve türevleri (min %30), unlu mamulle..

-33%
Hızlı Bak

Versele Laga Big Parakeets 22 Kg

(0)
1.359,00TL 2.021,25TL

Prestige Big Parakeets Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir. Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm besinsel değerleri barındırır.Küçük paketlerde yemi..

-32%
Hızlı Bak

Versele Laga Kanarya Yemi 22 Kg

(0)
1.349,00TL 1.986,19TL

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 22 Kg. Kanaryalar için özel hazırlanmış, %100 doğal içerikli karışık yemdir. Özel içeriği sayesinde tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. İçerdiği besin değerleriyle kuşunuzun yaşam kalitesini arttırır. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Siyah Kolza Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenev..

Hızlı Bak
-37%
Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Papağan 2,5 Kg

(0)
458,00TL 721,46TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Afrika papağanları için a.o. Afrika grileri, jardine papağanları ve Senegal papağanları Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: çizgili ay çekirdeği, beyaz ay çekirdeği, yulaf, aspir, maxi V.A.M. peletler, kırık ..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Papağan Exp 1 Kg

(0)
323,81TL

Afrika Papağan Loro Parque Gri Afrika Papağanı gibi tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri katılarak karışım zenginleştiril..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Paraket Exp 1kg

(0)
282,56TL

Afrika Paraket Loro Parque En kaliteli tohumlar kullanılarak, Afrika Paraketlerinin doğal ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş özel bir yem karışımıdır. Tam yem olan bu ürün, VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri ile zenginleştirilmiş olup, kuşun her daim sağlıklı kalmasını sağlar. Loro Parque (Tenerife) Kurumu'nun bilimsel takımına danı..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Amazon Papağan Exp 1 Kg

(0)
317,63TL

Amazon Papağan Loro Parque Güney Amerika kökenli papağan türleri başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri k..

-31%
Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Ara Papağan 2kg

(0)
429,00TL 624,11TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Büyük Amerika papağanı, Molucan ve siyah kakadular için yüksek kaliteli tohumlar Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: çizgili ay çekirdeği, beyaz ay çekirdeği, maxi V.A.M. peletler, yulaf, aspir, karabuğday, m..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Avusturalya Papağan 1kg

(0)
317,63TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Avustralya papağanlarının (kakadular) doğal yiyecekleri için yüksek kaliteli tohumlar. Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: aspir, karabuğday, buğday, sarı darı, arpa, maxi V.A.M. peletler, soyulmuş yulaf, yulaf, beya..

-29%
Hızlı Bak

Versele Laga Muhabbet Yemi 22 Kg

(0)
1.089,00TL 1.526,25TL

Prestige Budgies 20 kg. Muhabbet kuşları için özel hazırlanmış, %100 doğal, tahıllar ve renkli tohumlardan oluşan, içeriğinde gerekli olan tüm vtamin ve mineralleri barındıran, karışık özel yemdir.Özel içeriği sayesinde kuşun tüylerinin sağlıklı ve daha parlak olmasına yardımcı olur.Kuşun yaşamsal kalitesini arttıracak tüm besinsel değerleri içe..

-26%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Orıgınal 10kg

(0)
2.395,00TL 3.224,10TL

NutriBird P15 Original 10 kg Papağanlar için tam yem ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir. İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler: Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, k..

-38%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Tropıcal 10kg

(0)
2.074,00TL 3.349,91TL

NutriBird P15Tropical 10 kg Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir.İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler: Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, kil, çeşit..

Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Tropıcal 1kg

(0)
526,35TL

NutriBird P15Tropical 1 Kg Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir. İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler:Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, kil, çeşitli şeke..

-31%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P19 Orıgınal 10kg

(0)
2.355,00TL 3.432,83TL

İÇİNDEKİLER tahıllar, bitkisel kökenli türevler, kabuklu yemişler (soyulmuş fıstık %10), sebzeler, tohumlar (%3), mineraller, bitkisel protein özleri, meyve (elma %5*), sıvı ve katı yağlar, şekerler, MOS, yucca ANALİTİK BİLEŞENLER Protein %19, yağ içeriği %16, ham lif %3, ham kül %8, kalsiyum %1.2, fosfor %0.6, metionin %0.45, lizin %0.95,..

-34%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P19 Tropıcal 10kg

(0)
2.355,00TL 3.588,75TL

Ekstrüde peletler - Papağanlar için damızlık yem - çok renkli Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur. Veteri..

Hızlı Bak
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Versele Laga Orlux Paraket Yumurta Maması 5 Kg

(0)
1.311,75TL

Orlux Eggfood Small Parakets 5 Kg. Orlux Eggfood bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş bir mamadır. Birazcık ılık su eklendikten sonra, tohumlar, sebze ve/veya meyveler ile patee kıvamına getirilerek verilmesi tavsiye edilir. Bu durumda her gün yenilenmelidir. Böylece yavru kuşlarınızın dengeli ve eksiksiz bir şekilde beslenmesi garanti altına ..

-30%
Hızlı Bak

Versele Laga Parrots (papağan) Yemi 16,5 Kg.

(0)
1.360,00TL 1.930,50TL

Prestige Parrots Jako, Ara Papağanı, Cacadu, Amazon vs papağanlar için tam, doğal içerikli mükemmel bir karışımdır.Papağanızın tüm besin ve vitamin ihtiyacına karşılık verir. Papağanınızın hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. Özel teknikle oksijeni alınarak paketlendiğinden, tazeliğini ve lezzetini son kullanma tarihine kad..

Hızlı Bak

Versele Laga Tropikal Fınch Yemi 1 Kg

(0)
159,23TL

Ürün adı: TROPICAL FINCHES (Finchler için tam yem) Tropikal finchler için yüksek kaliteli tohum karışımı. İçindekiler: Darı %48, Sarı darı %33, Kırmızı Darı%9, Kanarya tohumu %8,5, Nijer tohumu %1,5 Analiz Değerleri: Protein % 8 Yağ % 5 Nem % 12 S..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Lıght 750 G.

(0)
310,20TL

Versele Laga Exotic Light Büyük Paraket ve Papağanlar için Light Meyve ve Yemiş Karışımı 750g  Paraket ve papağanlar için tahıl, meyve ve kuruyemiş içeren light karışım. Versele Laga Exotic Light mix tam yem olarak ya da diğer Versele Laga tohum karışımları ile karıştırılarak da verilebilir. Kurutulmuş meyve, patlamış mısır ve buğday ile zengin..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Nuts 750 G.

(0)
329,18TL

                                    Versele Laga Exotic Nuts Papağanlar için kuruyemiş karışımı 750 g                                       Fındıklı Tamamlayıcı Papağan Yemi    Tüm papağanlar için,özel içeriğiyle dengeli ve tam beslenme sağlayan,lezzetli ve besinsel değeri yüksek bileşenlerden oluşan,%20 oranında kabuklu yemiş içeren,gerekli olan..

Hızlı Bak

Verselelaga Paraket Yemi 1 Kg

(0)
157,99TL

Prestige Big Parakeets Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir. Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm besinsel değerleri barındırır.Küçük paketlerde yemin b..

Hızlı Bak

Verselelaga European Finches 1 Kg

(0)
236,36TL

Prestige European Finches Tüm tropikal kuş türleri için lezzetli tohumlardan oluşan %100 doğal karışık yem. Özel içeriği tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kuşunuzun hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Nijer Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir Tohumu, Yabani Tohu..

Hızlı Bak

Verselelaga European Finches 20 Kg

(0)
2.186,25TL

Prestige European Finches Tüm tropikal kuş türleri için lezzetli tohumlardan oluşan %100 doğal karışık yem. Özel içeriği tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kuşunuzun hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Nijer Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir Tohumu, Yabani Tohu..

Hızlı Bak

Verselelaga European Finches 20 Kg

(0)
2.186,25TL

Prestige European Finches Tüm tropikal kuş türleri için lezzetli tohumlardan oluşan %100 doğal karışık yem. Özel içeriği tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kuşunuzun hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Nijer Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir Tohumu, Yabani Tohu..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Fruit 600 G.

(0)
329,18TL

                                  Versele Laga Exotic Fruits Papağanlar için kuru meyve karışımı 600 g​                                                Meyveli Papağan Yemi Tüm papağanlar için özel içeriğiyle tam ve dengeli bir beslenme sağlayan,lezzetli olmasının yanısıra besin değeri yüksek gıdalardan oluşan,içeriğinde %35 oranında meyve içermen..

Hızlı Bak

Verselelaga Kanarya Çimlendirme Tohumu 20 Kg

(0)
2.557,50TL

Prestige Canaries Germination Seeds 20 kg. Kanarya ve finchler için çimlendirme toumu.Çimlenme açısından kapasitesi yüksek tohumlardan oluşan bu karışım tüm kanarya ve finch türlerine verilebilir.Tüm kuşlar için sağlıklı bir besin olduğu kadar, yavru kuşlar içinde kesinlikle gerekli olan bir besindir. Çünkü filizler sebze proteinleri,vitaminler,min..

Hızlı Bak

Verselelaga Kanarya Yemi 20 Kg

(0)
1.986,19TL

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 20 Kg. Kanaryalar için özel hazırlanmış, %100 doğal içerikli karışık yemdir. Özel içeriği sayesinde tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. İçerdiği besin değerleriyle kuşunuzun yaşam kalitesini arttırır. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Siyah Kolza Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir To..

Hızlı Bak

Verselelaga Kanarya Yemi 20 Kg

(0)
1.986,19TL

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 20 Kg. Kanaryalar için özel hazırlanmış, %100 doğal içerikli karışık yemdir. Özel içeriği sayesinde tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. İçerdiği besin değerleriyle kuşunuzun yaşam kalitesini arttırır. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Siyah Kolza Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir To..

Hızlı Bak

Verselelaga Klasik Kuru Yumurta Maması 10 Kg

(0)
1.856,25TL

Eggfood Classic 10 Kg. Besleyici özelliği yüksek, kuşların her daim en iyi kondisyona sahip olmasını ve kaliteli yumurtalar çıkarmasını sağlayan bir yumurta mamasıdır. İçindekiler : Yumurta ve yumurta yan ürünleri, unlu mamüller, sebze yan ürünleri, tohumlar, şekerler, hayvansal ve bitkisel yağlar, mineraller. Günlük Kullanım Miktarı : Dilediğin..

Hızlı Bak

Verselelaga Muhabbet Yemi 1 Kg

(0)
139,43TL

Prestige Budgies 1 kg. Muhabbet kuşları için özel hazırlanmış, %100 doğal, tahıllar ve renkli tohumlardan oluşan, içeriğinde gerekli olan tüm vtamin ve mineralleri barındıran, karışık özel yemdir.Özel içeriği sayesinde kuşun tüylerinin sağlıklı ve daha parlak olmasına yardımcı olur.Kuşun yaşamsal kalitesini arttıracak tüm besinsel değerleri içerir...

Hızlı Bak

Verselelaga Orlux Frutti Patee 5 Kg

(0)
1.439,63TL

Orlux Frutti Patee 5 Kg. Orlux Frutti Patee kanaryalarınız, tropik finchleriniz ve ufak paraket kuşlarınız için, ekstra enerji sağlayan, oldukça renkli bir yemdir. Frutti Patee'nin içeriğinde kurutulmuş yemler bulunmaktadır. İçine katılan % 100 saf ve doğal bal içeriği sayesinde, besinsel değerinin en yüksek seviyeye ulaşması amaçlanmıştır.Ekstra..

Hızlı Bak
-30%
Hızlı Bak

Verselelaga Parrot (papağan) Yemi 1 Kg

(0)
150,00TL 213,26TL

Prestige Parrots Jako, Ara Papağanı, Cacadu, Amazon vs papağanlar için tam, doğal içerikli mükemmel bir karışımdır.Papağanızın tüm besin ve vitamin ihtiyacına karşılık verir. Papağanınızın hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. Özel teknikle oksijeni alınarak paketlendiğinden, tazeliğini ve lezzetini son kullanma tarihine kad..

Hızlı Bak

Verselelaga Tropical Finches 20 Kg

(0)
2.074,88TL

Prestige Tropical Finches Versele-Laga Tropikal Finches tüm tropikal kuşlar için uygun bir yemdir.Tropikal Finchler sıcak iklim kuşlarıdır.Bu gruba ait kuşların birçoğu Avusturalya (Zebra Finch, Gold Finch) ve Afrika'da (waxbill) bulunur. Çoğunluğu tohumla beslenir.Yaban hayatında bulunan olgunlaşmamış tohumlar ve olgunlaşmamış çim tohumlarını terc..

Hızlı Bak

Vl Nb C19 Orgınal Kanarya Fınch Pelet Yem 3 Kg

(0)
796,13TL

Ekstrüde peletler - kanaryalar, tropikal ve Avrupa ispinozları için üreme yemi Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve %50 kanarya tohumuna dayalıdır. Tüylerin kazara güçlü bir şekilde renklendirilmesinde..

Hızlı Bak

Vl Nutrıbırd B14 Muhabbet Pelet Yem 3 Kg

(0)
781,69TL

NutriBird B14 3 kg. Versele Laga NutriBird B14 muhabbet ve diğer küçük paraket türleri için tam bir bakım yemidir. Ayrıca diğer papağan türevleri ve neofema türlerine de verilebilir. Özenle seçilmiş tahıllar, taze meyve ve %50 darıdan üretilen peletlerden oluşan bir yem olması sayesinde, kuşunuz artık bırakmadan tüm yemi beğenerek tüetecektir. Ba..

Hızlı Bak

Vl Nutrıbırd C15 Kanarya Pelet Yem 10 Kg

(0)
2.361,98TL

İÇİNDEKİLER tohumlar (kanarya tohumu %50, keten tohumu %5), tahıllar, sıvı ve katı yağlar, sebzeler, bitkisel kökenli türevler, mineraller, meyve (elma %5*), şekerler, MOS, tagetes, yucca ANALİTİK BİLEŞENLER %15 protein, %16 yağ içeriği, %4,5 ham lif, %8,5 ham kül, %0,9 kalsiyum, %0,6 fosfor, %0,3 metionin, %0,9 lizin, %0,4 treonin, %0,15 triptofan..