WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Gardenmix Platin Papağan Yemi 800g

(0)
111,25TL

Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bulundurulması tavsiye edili..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Paraket Yemi 1kg

(0)
77,50TL

GARDENMİX PLATİN PARAKET YEMİ 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Paraket Yemi 500g

(0)
40,63TL

GARDENMİX PLATİN PARAKET YEMİ 500 gram 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yem..

Hızlı Bak

Nutrıbırd G14 Tropıcal Paraket Pelet Yem 10kg

(0)
3.370,13TL

Ekstrüde peletler - Büyük muhabbet kuşları için bakım yemi - çok renkli Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur..

Hızlı Bak

Pets Famıly Papağan Yemi 600g

(0)
77,50TL

PETS FAMILY PAPAĞAN YEMİ Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bu..

Hızlı Bak

Pets Famıly Paraket Yemi 800g

(0)
52,50TL

PETS FAMILY PARAKET YEMİ 8 çeşit tohumun benzersiz karışımı : Çekirdek, ak darı, sarı darı, kırmızı darı, aspir, aspur, nijer tohumu, siyah darı Analiz Bileşenleri : Ham selüloz :  % 11.3 Ham Protein :  %10.5 Ham Yağ : %9.5 Ham Kül : % 3 Kullanımı : Günde 1- 2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğ..

-37%
Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Papağan 2,5 Kg

(0)
458,00TL 721,46TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Afrika papağanları için a.o. Afrika grileri, jardine papağanları ve Senegal papağanları Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: çizgili ay çekirdeği, beyaz ay çekirdeği, yulaf, aspir, maxi V.A.M. peletler, kırık ..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Papağan Exp 1 Kg

(0)
323,81TL

Afrika Papağan Loro Parque Gri Afrika Papağanı gibi tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri katılarak karışım zenginleştiril..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Afrika Paraket Exp 1kg

(0)
282,56TL

Afrika Paraket Loro Parque En kaliteli tohumlar kullanılarak, Afrika Paraketlerinin doğal ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş özel bir yem karışımıdır. Tam yem olan bu ürün, VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri ile zenginleştirilmiş olup, kuşun her daim sağlıklı kalmasını sağlar. Loro Parque (Tenerife) Kurumu'nun bilimsel takımına danı..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Amazon Papağan Exp 1 Kg

(0)
317,63TL

Amazon Papağan Loro Parque Güney Amerika kökenli papağan türleri başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri k..

-31%
Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Ara Papağan 2kg

(0)
429,00TL 624,11TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Büyük Amerika papağanı, Molucan ve siyah kakadular için yüksek kaliteli tohumlar Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: çizgili ay çekirdeği, beyaz ay çekirdeği, maxi V.A.M. peletler, yulaf, aspir, karabuğday, m..

Hızlı Bak

Versele Laga Loro Parque Avusturalya Papağan 1kg

(0)
317,63TL

Ekstrüde edilmiş VAM peletleri ile zenginleştirilmiş tohum karışımı. Avustralya papağanlarının (kakadular) doğal yiyecekleri için yüksek kaliteli tohumlar. Loro Parque'nin (Tenerife) bilimsel ekibiyle görüşülerek formülü oluşturulmuştur.   İÇİNDEKİLER: aspir, karabuğday, buğday, sarı darı, arpa, maxi V.A.M. peletler, soyulmuş yulaf, yulaf, beya..

-26%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Orıgınal 10kg

(0)
2.395,00TL 3.224,10TL

NutriBird P15 Original 10 kg Papağanlar için tam yem ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir. İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler: Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, k..

-38%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Tropıcal 10kg

(0)
2.074,00TL 3.349,91TL

NutriBird P15Tropical 10 kg Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir.İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler: Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, kil, çeşit..

Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P15 Tropıcal 1kg

(0)
526,35TL

NutriBird P15Tropical 1 Kg Papağanlar için tam ve dengeli bir pelet yemdir. Özenle seçilen tahıllar, taze meyve ve yemişler içerir. İçeriğindeki florastimul ile bağırsak sağlığına katkıda bulunur. İçindekiler:Tahıllar, yemişler (%10 yer fıstığı içi), sebze yan ürünleri, tohumlar, meyve (%5), sebzeler, bitkisel ve hayvansal yağlar, kil, çeşitli şeke..

-31%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P19 Orıgınal 10kg

(0)
2.355,00TL 3.432,83TL

İÇİNDEKİLER tahıllar, bitkisel kökenli türevler, kabuklu yemişler (soyulmuş fıstık %10), sebzeler, tohumlar (%3), mineraller, bitkisel protein özleri, meyve (elma %5*), sıvı ve katı yağlar, şekerler, MOS, yucca ANALİTİK BİLEŞENLER Protein %19, yağ içeriği %16, ham lif %3, ham kül %8, kalsiyum %1.2, fosfor %0.6, metionin %0.45, lizin %0.95,..

-34%
Hızlı Bak

Versele Laga Nutrıbırd P19 Tropıcal 10kg

(0)
2.355,00TL 3.588,75TL

Ekstrüde peletler - Papağanlar için damızlık yem - çok renkli Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve yer fıstığına dayalıdır. Bağırsak florasını destekler ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı korur. Veteri..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Lıght 750 G.

(0)
310,20TL

Versele Laga Exotic Light Büyük Paraket ve Papağanlar için Light Meyve ve Yemiş Karışımı 750g  Paraket ve papağanlar için tahıl, meyve ve kuruyemiş içeren light karışım. Versele Laga Exotic Light mix tam yem olarak ya da diğer Versele Laga tohum karışımları ile karıştırılarak da verilebilir. Kurutulmuş meyve, patlamış mısır ve buğday ile zengin..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Nuts 750 G.

(0)
329,18TL

                                    Versele Laga Exotic Nuts Papağanlar için kuruyemiş karışımı 750 g                                       Fındıklı Tamamlayıcı Papağan Yemi    Tüm papağanlar için,özel içeriğiyle dengeli ve tam beslenme sağlayan,lezzetli ve besinsel değeri yüksek bileşenlerden oluşan,%20 oranında kabuklu yemiş içeren,gerekli olan..

Hızlı Bak

Verselelaga Paraket Yemi 1 Kg

(0)
157,99TL

Prestige Big Parakeets Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir. Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm besinsel değerleri barındırır.Küçük paketlerde yemin b..

Hızlı Bak

Verselelaga Exotic Fruit 600 G.

(0)
329,18TL

                                  Versele Laga Exotic Fruits Papağanlar için kuru meyve karışımı 600 g​                                                Meyveli Papağan Yemi Tüm papağanlar için özel içeriğiyle tam ve dengeli bir beslenme sağlayan,lezzetli olmasının yanısıra besin değeri yüksek gıdalardan oluşan,içeriğinde %35 oranında meyve içermen..

-30%
Hızlı Bak

Verselelaga Parrot (papağan) Yemi 1 Kg

(0)
150,00TL 213,26TL

Prestige Parrots Jako, Ara Papağanı, Cacadu, Amazon vs papağanlar için tam, doğal içerikli mükemmel bir karışımdır.Papağanızın tüm besin ve vitamin ihtiyacına karşılık verir. Papağanınızın hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. Özel teknikle oksijeni alınarak paketlendiğinden, tazeliğini ve lezzetini son kullanma tarihine kad..