WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Pets Famıly Fınch Yemi 400g

(0)
28,75TL

PETS FAMILY FINCH YEMİ 400G Kullanıma hazır, yavruların tüm yem ihtiyaçlarını  karşılayan özel bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için ekstra kondisyon tohumları ile desteklenmiş karışımdır.    Kullanımı: Yavru kuşların devamlı yem yiyebileceği yemi kafes yemliğine koy..

Hızlı Bak

V.l.or.g.tropikal Finches 5 Kg

(0)
1.651,07TL

GOLD PATEE TROPICAL FINCHES (Finchler için tam yem) Ürün kodu: 424167 Özellikle üreme sezonunda kullanılan, %100 doğal bal ile nemlendirilmiş, kurtçuk ve gammarus ile hayvansal protein açısından zenginleştirilmiş, tüy gelişimini destekleyen ekstra lisin ve metiyonin içerikli yumurta maması. İçindekiler: Yumurta ve türevleri (min %30), unlu mamulle..

Hızlı Bak

Versele Laga Tropikal Fınch Yemi 1 Kg

(0)
159,23TL

Ürün adı: TROPICAL FINCHES (Finchler için tam yem) Tropikal finchler için yüksek kaliteli tohum karışımı. İçindekiler: Darı %48, Sarı darı %33, Kırmızı Darı%9, Kanarya tohumu %8,5, Nijer tohumu %1,5 Analiz Değerleri: Protein % 8 Yağ % 5 Nem % 12 S..

Hızlı Bak

Verselelaga European Finches 1 Kg

(0)
236,36TL

Prestige European Finches Tüm tropikal kuş türleri için lezzetli tohumlardan oluşan %100 doğal karışık yem. Özel içeriği tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kuşunuzun hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Nijer Tohumu, Keten Tohumu, Soyulmuş Yulaf, Kenevir Tohumu, Yabani Tohu..