WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Kenevir Tohumu 150gr

(0)
43,75TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Kenevir tohumu doğrudan ya da temel yeme karıştırılarak kuşa verilebilen, yağ açısından zengin bir tohumdur. Kuşlarda kilo aldırıcı özelliğe sahiptir ve üreme sezonu için ideal bir besin desteğidir. İçindekiler: Kenevir tohumu %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Konuşturucu 200gr

(0)
30,63TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Küçük kuş türlerinin konuşmasına yardımcı olacak özel tohumlardan hazırlanmıştır. Günlük yeme karıştırılarak verilir. İçindekiler: Darı, keten tohumu, nijer tohumu, yulaf, aspir, aspur...

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Nijer Tohumu 150gr

(0)
30,00TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Yağ açısından zengin ve çok besleyicidir. Kızıştırma ve güçrlendirme amacıyla kullanılır. Temel yeme karıştırılarak ya da ayrı bir yemlikte verilebilir. İçindekiler: Nijer tohumu %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Sağlık Tohumu 100gr

(0)
29,38TL

Evcil kuşlar için tamamlayıcı yem. Yabani tohumlar açısından zengin içerik. Mükemmel kondisyon için. Çiftleşmede daha iyi sonuçlar ve daha iyi tüylenme.   Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı: Her bir kuş için ayrı bir kapta düzenli olarak veriniz. Yanında her zaman taze içme suyu bulundurulması tavsiye edilir.   İçindekiler: Yabani tohumlar %75,..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Yulaf Tohumu 200gr

(0)
19,38TL

Tüm süs kuşları için tamamlayıcı yem. Enerji açısından yüksek, önemli vitamin ve mineralleri içeren bir tohum çeşididir. Tümyıl boyunca verilebilir. Özellikle soğuk kış aylarında mutlaka verilmelidir. Temel yeme karıştırılarak ya da ayrı bir yemlikte verilebilir. İçindekiler: Yulaf %100..

Hızlı Bak

Gardenmıx Platin Yumurta Maması 100g

(0)
28,75TL

Küçük kuş türleri için yumurta maması. Süs kuşları için tam yemdir. Üreme sezonunda kesinlikle verilmesi gerekir. Yılın geri kalanında ise ek gıda olarak verilmesi tavsiye edilir. Lezzetli olması sayesinde hepsi tüketilir. İsteğe göre atıştırmalık olarak da verilebilir. İçindekiler: Yumurta ve yumurta yan ürünleri (min. %30), unlu mamuller, sebze y..

Hızlı Bak

Gardenmix Meyveli Yumurta Maması 100 Gr

(0)
44,38TL

Garden mix meyveli yumurta maması  Tüm kuşlar için meyveli yumurta maması. Üreme mevsimi boyunca yumurta maması gereklidir; aynı zamanda yılın geri kalanında ekstra besin kaynağıdır. İçindekiler: Yumurta ve yumurta yan ürünleri (en az %30), unlu mamuller, bitkisel protein özleri, yağlar, tohumlar, bal , çeşitli şekerler,mineraller,meyve,FOS,MOS ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN BALLI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Muhabbet Kuş Yemi 1kg

(0)
72,50TL

                            Gardenmix Platin Ballı Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edi..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Ballı Muhabbet Kuş Yemi 500g

(0)
38,50TL

                            Gardenmix Platin Ballı Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Kondisyon Ve Kızıştırıcı 150 G

(0)
26,88TL

GARDENMİX PLATİN KONDİSYON VE  KIZIŞTIRICI 150 g..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN MEYVELİ KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Muhabbet Kuş Yemi 1kg

(0)
72,50TL

                  Gardenmix Platin Yetişkin Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek mi..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Meyveli Muhabbet Kuş Yemi 500g

(0)
38,50TL

                  Gardenmix Platin Yetişkin Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi 500 gram   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilece..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi - 500g

(0)
35,00TL

Gardenmix Platin Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...      Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğin..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi 1kg

(0)
67,50TL

Gardenmix Platin Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine ..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muhabbet Yemi Soyulmuş 400g

(0)
37,75TL

Gardenmix Platin Yetişkin Soyulmuş  Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemli..

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Muzlu Yumurtalı Kuş Krakeri 3lü

(0)
15,63TL

GARDENMİX PLATİN MUZLU YUMURTALI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

Hızlı Bak

Gardenmix Platin Sade Kuş Krakeri 10lu

(0)
40,00TL

                                        GARDENMİX 10 LU KRAKER Muhabbet kuşlarınızın severek tüketeceği içerisinde sarı darı,siyah darı ve kırmızı darı gibi  temel besin maddelerini barındıran,askı aparatı ile kafesin istenilen bölgesine asılabilen krakerler. Analiz Değerleri : Ham Protein :                     %12 Nem :                        ..

Hızlı Bak
Hızlı Bak

Nutrıbırd B18 Muhabbet Pelet Yem 3 Kg

(0)
840,68TL

Ekstrude peletler - Muhabbet kuşları ve diğer küçük muhabbet kuşları için damızlık yem Kuşlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren bilimsel olarak onaylanmış bileşim. Tamamen tüketilebilir, seçici yeme davranışını engeller. Seçilmiş tahıllar, meyveler ve %35 darı tohumuna dayalıdır. Ek iyot ile. Bağırsak florasını destekler ve bağırs..

Hızlı Bak

Pets Famıly Muhabbet Yemi 400g

(0)
27,50TL

PETS FAMILY MUHABBET YEMİ Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zam..

Hızlı Bak

Pets Famıly Muhabbet Yemi Soyulmuş 400g

(0)
36,25TL

PETS FAMILY MUHABBET YEMİ SOYULMUŞ 400G Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için... Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Ya..

Hızlı Bak

Pets Famıly Yavru Muhabbet Yemi 400g

(0)
30,00TL

PETS FAMILY YAVRU MUHABBET YEMİ 400G Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanı..

-29%
Hızlı Bak

Versele Laga Muhabbet Yemi 22 Kg

(0)
1.089,00TL 1.526,25TL

Prestige Budgies 20 kg. Muhabbet kuşları için özel hazırlanmış, %100 doğal, tahıllar ve renkli tohumlardan oluşan, içeriğinde gerekli olan tüm vtamin ve mineralleri barındıran, karışık özel yemdir.Özel içeriği sayesinde kuşun tüylerinin sağlıklı ve daha parlak olmasına yardımcı olur.Kuşun yaşamsal kalitesini arttıracak tüm besinsel değerleri içe..

Hızlı Bak

Verselelaga Muhabbet Yemi 1 Kg

(0)
139,43TL

Prestige Budgies 1 kg. Muhabbet kuşları için özel hazırlanmış, %100 doğal, tahıllar ve renkli tohumlardan oluşan, içeriğinde gerekli olan tüm vtamin ve mineralleri barındıran, karışık özel yemdir.Özel içeriği sayesinde kuşun tüylerinin sağlıklı ve daha parlak olmasına yardımcı olur.Kuşun yaşamsal kalitesini arttıracak tüm besinsel değerleri içerir...

Hızlı Bak

Vl Nutrıbırd B14 Muhabbet Pelet Yem 3 Kg

(0)
781,69TL

NutriBird B14 3 kg. Versele Laga NutriBird B14 muhabbet ve diğer küçük paraket türleri için tam bir bakım yemidir. Ayrıca diğer papağan türevleri ve neofema türlerine de verilebilir. Özenle seçilmiş tahıllar, taze meyve ve %50 darıdan üretilen peletlerden oluşan bir yem olması sayesinde, kuşunuz artık bırakmadan tüm yemi beğenerek tüetecektir. Ba..