WhatsApp ile iletişime geç!
Grid View:
Hızlı Bak

V.laga Or.forma Drops Güv(göz Damlası)

(0)
858,00TL

* Göz Damlası * Oropharma Forma Drops bir göz bakım ürünüdür. Ayrıca solunum yollarının düzenlenmesi amacıyla kullanımı da uygundur. Sağlıklı güvercinlerde göze damlatıldıktan sonra göz yaşı kanalından içeri girer. Sonrasında boğaz içinde mavi renk oluşumu görülür. Steril paketinde sizlere ulaştırılmaktadır. Kullanım: Yarış güvercinleri kafese ko..

Hızlı Bak

V.laga Or.ideal Pills Güv(kondisyon Hapı)500 Lü

(0)
2.722,50TL

* Üreme ve toparlanma * Oropharma Ideal Pills bitki ve şifalı ot temelli bir haptır. Bu besin takviyesi iştah açar, sindirimi düzenler, üreme isteğini artırır ve tüy dökülmesinde yardımcıdır. Özenle seçilmiş ot ve bitki karışımı ile sindirim ve metabolizma üzerinde yararlı etkilere sahiptir. Yorgun düşen, hastalıktan çıkan güvercinlerin çabuk topa..

Hızlı Bak

V.laga Or.mucus Powder Güv-mukus Yapısını Güç Karş

(0)
687,64TL

* Mukus yapıları için toz * Oropharma Mucus Powder sebze özü temellidir ve canlılık verici etkisi vardır. Sindirimi güçlendirir, solunum yolu sorunlarında destekleyicidir. Mucus Powder sindirimi ve solunum yollarını olumlu etkileyen bileşenlere sahiptir. Diğer bileşenlerin yanında, sarı kantaron iştah artırır ve sindirimi düzenler; kimyon bağırsak..

Hızlı Bak

V.laga Orop.avi-chol(karaciğer Sağ.koruyucu)250ml

(0)
990,00TL

* Karaciğer Bakımı ve tüylenme - Sülfürik amino asitler * Oropharma Avi Chol karaciğer fonksiyonlarının korunması ve tüylenmenin düzgün bir şekilde yapılması için verilir. Sülfirik amino asitler, biyotin, sorbitol ve B12 vitaminin içeren eşsiz bir toniktir. Yavru kuşlarda tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini, pigmentasyonun göz alıcı olmasın..

Hızlı Bak

V.laga Orop.calci-lux(kalsiyum Desteği)150g

(0)
577,50TL

* Suda Çözünebilen Kalsiyum Kaynağı * Oropharma Calci-Lux yüksek kaliteli suda çözünebilen kalsiyum içerir. Bu besin desteği yumurta kabuklarının ideal kalınlıkta olmasını, iskelet sisteminin düzgün gelişimini garanti altına alır. Kalsiyum eksikliğine bağlı kasılmaları ve yumurtaların birleşmesini engeller. Kalsiyum kuşun bedeninde bulunması gere..

Hızlı Bak

V.laga Orop.ferti-vit(üreme Sezonu Vit).200g

(0)
730,13TL

* Ötüş ve Üreme * Oropharma Ferti-Vit vitamin, aminoasit ve iz elementlerin dengeli bir karışımıdır; E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Özellikle üreme sezonunda kanarya ve finchlerin boş yumurta çıkartması gibi istenmeyen durumları engellemek için verilir. Ferti-Vit üreme isteğini artırıcı etkiye sahiptir. Üreme sezonunda kuşun dengeli bir şek..

Stokta Yok
Hızlı Bak

V.laga Orop.hemolyt 40güvercin (yarış Sonrası)500g

(0)
1.384,45TL

* Hızlı toparlanma için hayvansal proteinler * Oropharma Hemolyt 40 yarış sonrasında güvercinin çabuk toparlaması için içeriğinde hazır hayvansal proteinler ve elektrolitler bulunduran eşsiz bir karışımdır.  Magnezyum ve B6 vitamini ile kaslar hızlı bir şekilde eski gücüne kavuşur. İçeriğindeki hayvansal proteinler ise kasların iyileşmesi için ku..

Hızlı Bak

V.laga Orop.omni Vit(üreme Kondis.vitamin) 200g

(0)
730,13TL

* Üreme ve Genel Sağlık * Oropharma Omni-Vit multivitamin, aminoasit ve iz element karışımıdır. Bu ürün kondisyonun korunması, daha iyi üreme sonuçları alınması, zayıflık ve stres durumlarında yavru kuşların daha sağlıklı  bir şekilde büyümesi için kullanılır. Enfeksiyona bağlı bağışıklık düşmesi durumlarında yardımcıdır. Vitaminler, amino asitl..

Hızlı Bak

V.laga Orop.oro Digest(sindirim Sist.düzenle)500g

(0)
1.608,75TL

* Bağırsak Düzenleyici - Suda Çözünmez * Oropharma Oro-Digest bir bağırsak düzenleyicidir. Patajenik bakterilerin bağırsak duvarına yapışmasını engeller; dışkısının daha katı olmasını, yuvaların daha hijyenik kalmasını ve arka tüylerin temiz kalmasını sağlar. Sindirim yollarında, sindirimin düzenli gerçekleşmesi için iyi huylulara göre daha fazla..

Hızlı Bak

V.laga Orop.oro-bath (banyo Tuzu) 50g

(0)
365,89TL

* Göz alıcı tüyler için banyo tuzu * Oropharma Oro-Bath parlak tüyler için özell üretilmiş bir banyo tuzudur. Tüylerin daha güçlü ve parlak olmasını sağlar.Ayaklar ve derilerde tüy dökülmesini önler. Oro-Bath banyo tuzunun kaslar üzerinde rahatlatıcı, tüyler ve deri üzerinde temizleyici etkisi vardır. Bilindiği üzere kuşların da banyo yapmaya iht..

Hızlı Bak

V.laga Orop.yel-lux(sarı Renk Güçlend)20g

(0)
396,00TL

* Sarı Renk - Lutein * Oropharma Yel-Lux lutein temelli bir sarı renk arttırıcıdır.Bu besin takviyesi tüylerdeki sarı renk yoğunluğunu ve tüylerin dayanıklılığını arttırır. Tüyler ölü hücrelerden oluştuğu için metabolizma tarafından beslenmez. Renklerini oluşturulurlarken alırlar. Ortalama olarak tüyler yılda bir değişir, ama tepsi tek seferde d..

Hızlı Bak

V.laga.or.b-pure Vitaminli Maya 500g

(0)
537,08TL

* Vitamin içeren maya * Oropharma B-Pure vitaminlerle zenginleştirilmiş kuru mayadır. Bu besin takviyesi yavru güvercinlerde olduğu kadar yetişkinlerde de kondisyonun artırılması ve eğitim sırasındaki yorulmayı engellemesi için verilir. Maya (Saccharomyces cerevisiae) içeriğinde yüksek oranda bulunan amino asitler, B vitamini, mineraller ve iz el..

Hızlı Bak

V.laga.or.form Oil Plus Güv(yarış Güv.kond.yağı)

(0)
1.396,73TL

* Yağ şeklinde vitamin * Oropharma Form-Oil Plus omega 3 ve 6 yağ asitleri açısından zengin 14 farklı enerji verici yağın bileşimidir. Yağ vücut için önemli bir besindir çünkü sinir sistemi ve hücre duvarlarından geçebilir. Ayrıca güvercinler için önemli bir enerji kaynağıdır. En önemlisi de Form-Oil Plus dayanıklılığı artıran beta-karoten içerir...

Hızlı Bak

V.laga.or.recovery Caps(yarış-hastalık İyileş Hap)

(0)
2.364,45TL

* Hızlı Toparlanma * Oropharma Recovery Caps protein ve enerji kaynakları açısından zengin, hasta veya yorgun düşmüş güvercinlere vermek üzere üretilmiş bir üründür. Yüksek kaliteli proteinler, amino asitler, vitaminler, iz elementler ve mineraller içerir. Probiyotikler, prebiyotikler ve sindirim güçlendirici enzimler açısından zengindir. Probiyot..

Hızlı Bak

V.lagaor.ducolvitgüv.(multivitamin)500ml

(0)
667,43TL

* Sıvı Vitamin Karışımı * Oropharma Ducolvit  bir sıvı multivitamin karışımıdır. Bu besin takviyesi üreme sezonunda ve hastalık sonrasında kullanılır. Vitaminler kompleks organik maddelerdir; güvercin biyolojik süreçlerini düzenlemek için bu vitaminlere ihtiyaç duyar. Genel sağlık için çok önemli bileşenlerdir. Güvercinler vitaminlerin çoğunu kend..

-32%
Hızlı Bak

Versele Laga Orlux Handmix (büyütme Maması) 500 G.

(0)
349,00TL 516,45TL

İÇİNDEKİLER unlu mamüller, bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar, bitkisel kökenli türevler, mineraller, şekerler, mayalar, organik asitler (2500 mg/kg), pisilyum, mannan-oligosakkaritler (1000 mg/kg), lesitin ANALİTİK BİLEŞENLER protein %21, yağ içeriği %12, ham kül %8.5, ham lif %1.5, lizin %1.3, metionin %0.6, triptofan %0.27, treonin ..

Hızlı Bak

Vl Col. Ideal Bloc 5+1 Güvercin Mineral Dest. 6 Lı

(0)
520,58TL

Colombine Ideal Bloc Tray 5+1 Tüm güvercinler için kil temelli mineral ve iz element karışımı İçindekiler: Kil, istiridye kabuğu kırığı, deniz kabuğu kırığı, kızıl kum, kursak taşı. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak

Vl Col. Pıckstone Red Güvercin Mineral Dest.

(0)
104,36TL

Colombine Pickstone Red 600 g. Tüm güvercinler için mineral açısından zengin karışım. İçindekiler: Kalkerli deniz kabukları, kızıl kum, çakmak taşı, sodyum klorür, dikalsiyum fosfat. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak

Vl Col.pıckstone Red 5+1 Güvercün Mineral Dest.6lı

(0)
486,75TL

Colombine Pickstone Red 5+1   Tüm güvercinler için mineral açısından zengin karışım.   İçindekiler: Kalkerli deniz kabukları, kızıl kum, çakmak taşı, sodyum klorür, dikalsiyum fosfat. Günlük kullanım miktarı: Yemle ayrı bir kapta olmak ve günlük olarak tazelenmek üzere dilediğiniz kadar verebilirsiniz...

Hızlı Bak
Hızlı Bak